مفتول گالوانیزه و همه چیز درباره خرید سیم گالوانیزه

مفتول گالوانیزه و همه چیز درباره خرید سیم گالوانیزه

مفتول گالوانیزه و همه چیز درباره خرید سیم گالوانیزه

Blog Article

سیم مفتول گالوانیزه به دو روش گرم و سرد تولید می‌شود که باید در هنگام خرید و بسته به نوع کاربرد آن این دو نحوه فرایند تولید مورد توجه قرار گیرد.

به مفتول‌ هایی سیاه پخته که فرآیند گالوانیزه سازی و‌ بر روی آن انجام شده مفتول گالوانیزه میگویند که از موارد پر مصرف در صنایع مفتولی می‌باشند. سیم‌های مفتولی به کمک پوشش گالوانیزه یک لایه محافظ بر روی آن ایجاد می‌شود.

در مواردی که توری از برش و کشش ورق تولید شود می توان شکل های دقیق تری بر روی توری پیاده نمود. توری هایی هستند که شکل چشمه آنها دایره ای است. این گونه توری ها با استفاده از عملیات قالب زنی بر روی ورق تولید می شوند. به این نوع توری ورق استیل مشبک نیز گفته می شود.

روش‌های دیگری برای پوشش‌دهی فولاد و فلز وجود دارد که از آن جمله می‎توان به پوشش‌دهي الکتريکي، فلز پاشي، رنگ پاشي و پوشش مکانيکي نیز اشاره کرد. همچنین برای پوشش‎دهی از انواع پوشش‎های روی- نیکل، روی- آهن، روی- کبالت، و قلع- روی استفاده می‎شود. با توجه با کارکرد محصول، پوشش مورد نظر از سوی متخصصان انتخاب خواهد شد.

از دیگر ویژگی سیم مفتول نسوز، آن است که در دمای پایین هم، قابل استفاده است، زیرا دمای مفتول گالوانیزه چیست شکنندگی آن زیر شصت درجه است.

هر چه ضخامت فلز روی بیشتر باشد، میزان مقاومت پوشش و در نتیجه مقاومت فلز در برابر خوردگی و زنگ زدگی بیشتر می شود. طول عمر فلز گالوانیزه شده، هزینه گالوانیزه کردن و محیطی که فلز منبع در آن قرار خواهد گرفت در انتخاب وزن و ضخامت روی تاثیر گذار است.

سیم های مفتول ضد زنگ هم، کیفیت بالاتری دارد. در این زمینه سیم مفتول سیاه به دلیل مقاوم نبودن در برابر مواد اسیدی و یا نداشتن خاصیت ضد زنگ، از کیفیت پایین‌ تری نسبت به سیم مفتول گالوانیزه برخوردار است.

مفتول گالوانیزه را با عنوان مفتول سفید نیز به بازار عرضه می‌کنند. این لینک منبع روش ساده بوده و در عین حال، پوشش محافظتی خوبی بر روی فولاد و آهن بوجود خواهد آورد.

به عواملی مانند کیفیت پروفیل، وزن، ابعاد آن، شرکت سازنده محصول، تغییرات نرخ ارز و قیمت پروفیل در بازار بستگی دارد.

خرید ورق و مفتول گالوانیزه بخصوص در تاسیسات و صنایع گوناگون رایج است.

امکان تعمیر و تعویض درپوش های گالوانیزه وجود دارد و نصب آن سریع و راحت انجام میگیرد.پ

قفل کردن پنجره ها برای عایق کاری و محکم کردن خانه با سیم فولادی گالوانیزه آسان است، در عین حال این سیم ها نرم و انعطاف پذیر هستند، همچنین بادوام هستند و به راحتی شکل می گیرند.

مفتول سفید کاربرد زیادی در بستن توری رابیتس دارد. ساده‌ترین موارد به کارگیری اینجا آن در ساخت وسایل تزیینی، ایجاد حصار در مرغداری‌ها و سالن‌های پرورش طیور، گل فروشی‌ها و مواردی مانند آن می‌باشد.

گزینه مناسب دیگر جهت خرید و سفارش بدون واسطه سیم مفتول گالوانیزه، مراجعه به فروشگاه های مجازی و از جمله سایت حاضر است. در این صورت می توانید سیم مفتول گالوانیزه را در اسرع وقت و با صرف کمترین مقدار زمان، به دست آورید و همچنین به راهنمایی بیشتر دلیل نبودن دلال ها، سیم ارزان خریداری کنید تا بیشترین سود را به دست آورید.

Report this page